organik tarım logosu
Aşıkzade Natural Logo
İçeriğe git

Şiraz Özü

Faydalı Bilgiler
Yapılan araştırmalara göre: Kandakİ LDL oksidasyonunu önleyerek kötü kolestrolü önler ve kroner kalp-damar hastalıkları riskini azaltır. Ciltteki yaşlılık lekeleri ve kahverengi lekeleri kapatır. Sindirim sistemini düzenli ve sağlıklı işler duruma getirir. Hücre yenilenmesini artırdığı için ameliyat veya yaralanma sonrası iyileşme sürecini hızlandırır. Cinsel gücü arttırır. Kanı sulandırır ve kansızlığa iyi gelİr. Gerçek Beyin besinidir. Bazı Karacİğer rahatsızlıkları ve kansızlık tedavisinde etkilidir.
ŞİRAZ ÖZÜ İçinde bulunan kara üzüm kabuğunaki RESVERATROL vücutta kanser oluşumunu engeller. Doğrudan yüze KARA ÜZÜM MASKESİ olarak da kullanılabilir. Maske olarak kullanımda 15~60 dakika yüzde kalırsa cildi gençleştirir.

İŞTE ŞİRAZ ÜZÜMÜN MUCİZESİ
Bilim insanları, bilimsel araştırmalarla kanıtlanan siyah üzümün kanser hastalarında destekleyici tedavide kullanılması önerilmektedir.
''Son yıllarda siyah üzümün kabuğunda bulunan resveratrol adı verilen doğal antibiyotiğin lösemi hastalarında etkili olduğuna ilişkin araştırmalar yayımlandı. Bununla ilgili bir çalışma 33. Ulusal Hematoloji Kongresinde ikincilik ödülü aldı. Nature gibi dünyanın belli başlı dergilerinde bu maddenin kanser hücrelerine karşı etkili olduğu gösterildi ve çalışma çok hızlı ilerliyor. Hatta KML türü kanserli hastalarda çok etkin olan Glivec ilacına direnci olanlarda bile bu maddenin etkili olduğu ortaya çıktı.
''RESVERATROL ün kemoterapi gören hastalarda etkili olup olmadığı'' sorusu üzerine de, bazı bilim adamlarının kemoterapiden sonra değerlerinde düşme olan trombosit ve lökositlerin toparlanmasında bu maddenin etkili olduğunu gösteren çalışmalar ortaya koyduklarını bildirdi.
Antikanserojen etkisi olan bu maddenin bir alternatif tedavi değil, ilaçla beraber alınması gereken tamamlayıcı bir ürün olduğunu vurgulayan bilim insanları ''Lösemi ve lenfoma tedavisinde, kemoterapinin etkisinin artırılması ya da yan etkilerinin azaltılması için kullanılabilecek."
Günde 2 tatlı kaşığı yeterlidir, doz aşımı yoktur.  Beslenme amaçlı  olarak hazırlanmıştır. İlaç değildir. Belirtilen faydalar kullanılan Şiraz cinsi Üzümün bilinen faydalarıdır.
Bilgi ve danışma hattı: +90 422 321 99 60
Bilgi ve danışma hattı: +90 422 321 99 60
İçeriğe dön