İçeriğe git

Ana menü:

Özel Hurma Pekmezi

Ürünler > Pekmezler

Hurma Pekmezi

5000 yıldır, Mezopotamya, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde tüketilen Cennet nimetleri arasında " eşsiz " ifadesiyle nitelendirilen, Bilinen en eski bitki çeşitlerinden biri olan hurma, lezzetinin yanı sıra besleyici özelliği nedeniyle de tercih edilen bir meyvedir. Gün geçtikçe keşfedilen faydaları hurmayı, gıda sektöründe sık kullanılan bir besin maddesi haline getirmiştir.

Kavurucu çöllerden gelen bu şifa kaynağı, insan vücudunun sağlıklı ve zinde kalabilmesi için hayati önem taşıyan 10'dan fazla element içermektedir. Ayrıca insan vücuduna bol miktarda hareket ve ısı enerjisi kazandıran, vücutta parçalanıp kullanılması kolay olan bir şeker türü bulunmaktadır. Üstelik bu şeker kan şekerini hızla yükselten glikoz değil, meyve şekeri fruktozdur.

Besleyici özelliği yönünden oldukça zengin olan Hurma Pekmezi, hafif, lezzetli ve besin değeri yüksek bir gıda olup pekmez çeşitleri arasında gün geçtikçe tüketim oranı yükselen doğal bir gıda maddesi olmuştur.


​Her türlü soru ve sorununuz için 0422 321 99 60  numaralı çağrı merkezimizden bizi arayabilir, www.a-zade.com internet sitemiz üzerinden canlı destek alabilir ya da bilgi@a-zade.com adresine mail atabilirsiniz. İlgili yasa ve yönetmelikler gereği bitkisel destek ürünleri ile ilgili, hastalık adı veya endikasyon belirterek tanıtım yapılmamaktadır.


İçeriğe dön | Ana menüye dön